League of Legends Oyuncularına Özel Razer Mouse

Bilgisayar oyuncuları için kaliteli özel ekipmanları üreten Razer, oyunculara özel olarak üretilen ‘yi tanıttı. Naga mouse serisin en üst seviyeli en yeni modeli olan Naga Hex V2, özel olarak MOBA oyunları , Heroes of the Storm, Dota 2 gibi oyunları oynamak için özel olarak üretilmiştir. Tamamen bu oyunları oynamak için tasarlanmış olan bu özel mouse yeni konsepti ile bir baş parmak tekerleği ile karşımıza geliyor.

Özel tasarımı ve konsepti olan bu mouse MOBA oyunları için ve MOBA profillerine optimize edilmiş olan tamı tamına 7 tuşlu mekanik baş parmak tekerleği ile oyunun keyfini ve tadını en üst seviyeye taşıyan bu oyun mouse 14 tane MOBA için özel olarak ayarlanmış programlanabilir tuşları bulunuyor. Naga Hex V2 oyun mouse’nda 16.000 DPI’lık 5G lazer sensör ile çok hassas bir oyun performansı yaşamanızı sağlayan oyuncu mouse, birden fazla monitörü olan bilgisayar sisteminde ise yine aynı performansı oyuncularına yaşatıyor. Bunlarla birlikte Naga Hex V2 ayrıca bilgisayarlar arasında senkronize edilebilen tamamen özelleştirilebilen aydınlatma özelliklerini açan Powered by Razer Chroma teknolojisi de bulunuyor. Naga Hex V2 sahip oyuncular 16,8 milyon renk, efekt seçenekleri ile oyuncular istediklerini seçebiliyor ve kullanabiliyorlar. Haziran ayından itibaren dünyanın tüm yerlerinde satışa sunulacak olan Naga Hex V2‘nin etiket fiyatı ise 99 EURO olarak belirlendi.

Bir önceki yazımız olan HyperX Predator RAM’ler Yenilendi başlıklı makalemizde DDR3 Predator RAM, DDR4 Predator RAM ve HyperX hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir