Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Şevket NARİN
sevket@tekneloji.net

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Seda PİLAV
seda@tekneloji.net

EDİTÖRLER

Yunus Emre GÜNDOĞDU
yunus@tekneloji.net
Berkay ACI
berkay@tekneloji.net
Hüseyin TABAN
huseyin@tekneloji.net


YAZARLAR

Ayberk KIZILDAĞ
ayberk@tekneloji.net
Alimda Sefa KÖSE
alimdar@tekneloji.net
Ömer ÜLKER
omer@tekneloji.net
Bayram ÖZKAYA
bayram@tekneloji.net
Mustafa Umut GÜVEN
mustafa@tekneloji.net

YÖNETİM YERİ

441/2 No:71 Kat:24 Küçük Park Bornova/İzmir
Yalova Star AVM Kat:3 Merkez/Yalova

YAZILIM

WORDPESS

REKLAM

Narin Hosting İnternet Hizmetleri
info@narinhosting.com

EMAİL

bilgi@tekneloji.net
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır
Tekneloji.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.