Google’ın Başkanı Eric Schmidt Bodrum’da

Bildiğiniz üzere dünyanın en büyük internet arama motoru ‘ın üst düzey yöneticisi olan yazılım mühendisi ‘in “Oasis” adında ki mega yat, ’a geldi. Eric Schmidt‘in Oasis isimli mega yatını 2009 yılında 72 milyon dolara satın aldığı 59 metre uzunluğunda ki mega yatı Bodrum ilçesine bağlı Yalıçiftlik Mahallesi açıklarına demirledi.

İnternet arama motoru Google‘ı kendi çatı altında bulunduran ve Alphabet‘in İcra kurulu Başkanı olan Eric Schmidt‘in henüz yatın içerisinde olup olmadığı hakkında net bir bilgi alınamadı. Yatta bulunan kişiler Muğlanın çeşitli yerlerini ve mekanlarını gezdikten sonra öğle saatleri sırasında Bodrum‘un Yalıçiftlik Mahallesi‘nde Kargıcık koyuna demir attılar.

Eric Schmidt dünyanın en zengin iş adamları içerisinde gösterilen ve 59 metre uzunluğunda 12 misafir kapasitesi 6 kabini bulunan ve diskoya dönüşen bir spor salonu içerisinde barındırıyor. Eric Schmidt‘in Oasis isimli mega yatı bir kaç gün daha ilçede kalacağı belirtiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı'ndan Pokemon Go Uyarısı başlıklı makalemizde Facebook Paylaşım, pokemon go oyunu ve Sağlık Bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir