Google Chrome Açılmama Sorunu Nasıl Çözülür?

En çok kullandığımız tarayıcılardan biri olan Chrome elimiz ayağımız olmuş durumda. Fakat bazen Chrome`u güncellemediğimizden dolayı veya Chrome dan kaynaklanan sorunlar nedeniyle açamayabiliyoruz. Bugün size bu sorunun çözümünü anlatacağım. Bu sorunun bir kaç çözüm yöntemi var. İlkinden başlıyorum.

1.Çözüm

Ctrl+Alt+Del => Görev Yöneticisinden açık olan tüm Chrome uygulamalarını seçtikten sonra işlemi sonlandıra tıklayın.Olmadıysa ikinciye geç.

google-chrome-açılmama-sorunu-çözümü

2. Çözüm

Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar Google Chrome’u çalıştırın. Oda mı olmadı geç üçüncüye.

3. Çözüm

Google Chrome u programlardan kaldırıp  kullandığınız (Mozilla vb.) diğer tarayıcılardandan Google Chrome u yeniden indirin. Yine mi olmadı  geç dördüncüye

4. Çözüm

Eğer bu sorunu sıklıkla yaşıyorsanız sürümünüzü güncellemenin zamanı gelmiş demektir. Güncellee. şuradan

5. Çözüm

Chrome iconuna sağ tiklayın. Daha sonra özellikler kısmındaki uyumluluk sekmesine tıklayıp kutucukların içini tik varsa boşaltın.Uygula butonuna tıklayın. Bu da mı gol değil?

6. Çözüm

Bilgisayarınızda Mozilla ve Google Chrome u kaldırdıktan sonra Anti Trojan programını indirip tarama yapın. Daha sonra yeniden başlatıp. Tarayıcıları yeniden yükleyin.

Bir önceki yazımız olan İlginç Deneyler Derlemesi Vol -1- başlıklı makalemizde Ev yapımı ilginç deneyler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir