En İyi Android Akıllı Telefon Hangisi ?

android-5.1-cikis-tarihi

piyasası, her gün daha fazla büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Telefon piyasasında kızgın bir rekabet olduğundan tasarımı güzel olan telefonlar kullanıcılar tarafından daha fazla tercih ediliyor. Bu amaçla firmalar akıllı telefonun hem donanım hemde yazılım özelliklerini daha da arttırarak daha fazla satış yapmayı amaçlıyorlar.

Bu sene farklı firmalardan bir çok akıllı telefon geldi. Bu akıllı telefonlar üst seviyeli telefonlar haricinde orta ve giriş sınıfı telefon modelleri düşük bütçeli kullanıcılar için satışa sunuldu. Android işletim sistemi şuanda dünyada en fazla kullandığımız çoğu akıllı telefonda kullanılan işletim sistemi olmakta ve bu Android işletim sistemi  tarafından geliştirilirken, bir çok ünlü telefon markası da bu işletim sistemini kullanmakta.

Yazımızın başlığında sorduğumuz gibi En İyi Android Akıllı Telefon Hangisi ? sorusuna en iyi akıllı telefon kullanıcıları ve teknoloji meraklısı insanlar bunu belirleyebilir. Bu sorunun cevabını almak için bir anket yaptı, bu sonuçlar beklediğimiz gibi hiç şaşırmadık.

GSMArena‘nın yaptığı ankete göre markasının modeli açık ara ile lider oldu. Diğer taraftan ise HTC markasının HTC 10 modeli ise listenin ikinci sırasında yer alıyor. Listenin diğer telefonları ise sırasıyla, , , , , Xiaomi Mi Max, ve oluyor.

Screenshot_4

 

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir