Efsane Adam John Wick Geri Dönüyor!

Beyaz perdeyle 2014 yılında buluşan efsanevi suikastçi John Wick yeniden hayranlarıyla buluşuyor. Serinin ilk filminde, ölen karısından kalan son hatıra olan yavru köpeğin ukala bir genç tarafından öldürülmesiyle suç dünyasına geri dönüş yapan ve bu geri dönüş hikayesiyle izleyenleri kendine hayran bırakan John Wick, bu sefer de kendisini Roma’da buluyor.

ismiyle sinema tutkunlarıyla buluşacak olan film ile ilgili fragman ve birkaç resim haricinde bütün bilgiler gizli tutulurken vizyon tarihi ise 10 Şubat 2017 olarak belirlendi. Filmin devam haberinden sonra ise akıllarda bazı sorular kalmadı değil. Misal serinin birinci filmi ile aynı yılda vizyona giren Panzehir filmi Türk sinemasının efsanelerindendir. Fakat bu filmin ana temasının John Wick ile benzerliği sinema takipçilerini bir nebze olsun düşündürmüştür. Ancak Panzehir filminin sonunda hikayenin ana kahramanı olan İblis Kadir çıkmamak üzere ceza evinin yolunu tutmuştu ve iki film arasındaki benzerlik sadece ana temayla sınırlı kalmıştı. Peki bu filmden sonra da yerli John Wick (İblis Kadir) yeniden bir aksiyonun içine atlar mı? Kim bilir, belki de bu iki karakter arasındaki duygusal bağ gelecek yıllarda yeniden güçlenebilir! Neyse bu tür yorumları bir kenara bırakalım ve sizi efsane adamla baş başa bırakalım.

 

 

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 5'in Çıkış Tarihi Açıklandı başlıklı makalemizde Komedi film, Recep İvedik ve Recep İvedik 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir