Darbe Hikayeleri İçin İnternet Sitesi Kuruldu

15 Temmuz tarihinde gerçekleşen girişimi sonrasında Milletimizin vatanına sahip çıkarken darbeci askerlere karşı gerçekleştirdiği dik duruşlarını “www.darbehikayeleri.com” adlı site aracılığı ile insanların o gün yaşadıkları kayıt altına alınacak. Gerçekleştirilen başarısız darbe girişiminden sonra ülkenin bütün her tarafında vatandaşlarımızın darbeci askerler karşısında yaşadıkları hikayeleri, bir internet sitesi tarafından kayıt altına alınacak.

Bu internet sitesi “www.darbehikayeleri.com” adı ile açılan bu internet sitesinde bütünü ile 15 Temmuz tarihinde gerçekleşen sırasında vatandaşlarımızın ve darbeci askerler arasında gerçekleşen olayları internet sitesinde kayıt altına alınacak. Siteye sizde eğer darbeci askerler ile yaşadıklarınızı anlatmak istiyorsanız siteye girerek gerekli bölümleri doldurarak darbeci askerler ile yaşadıklarınızı ve şahit olduğunuz olayları siteye aktarabileceksiniz.

“www.darbehikayeleri.com” adı ile açılan bu site başlığı altında “Vatanımız bir darbe denemesiyle karşılaştı. Bundan önceki tüm darbelere ve darbe girişimlerine karşı duranlar olarak, 15 Temmuz darbe girişimine de bedenimizi ortaya koyarak karşı çıktık. Milli iradenin duruşuyla bozguna uğrayan paralel cuntanın darbe girişiminde yaşadığın bir hikayeni anlat.” ifadeleri bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Haftanın Önemli Haberleri #7 başlıklı makalemizde haber, Haftalık haberler ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir