Asus’tan Sanal Gerçeklik Gözlüğü

, Computex 2016‘da Zenfone, ZenBook ve Transformer ailesini tanıttı. Ancak bunların yanında değişik olarak bir şey daha vardı o da Asus‘un sanal gerçeklik gözlüğü Asus bütün herkese sürpriz yaptı diyebiliriz. Asus‘un ilk yeni sanal gerçeklik gözlüğü oldu. Artık günümüzde çok hızlı bir şekilde gelişen sanal gerçeklik gözlüğü piyasasında Asus‘ta var.

Asus yine hamlesini yaptı. Asus akıllı saat alanında yaptığı hamlesini şimdide sanal gerçeklik gözlüğünde yaptı. Asus ilk önce ürünün ilk örneklerini bekleyerek bütün firmalardan sonra çıkartarak tamamen kendine has bir tasarımı ile birlikte bütün herkesin beğenisini kazandı. Bundan önce aynı hamleyi akıllı saat alanında da yapmıştı. Firmaların standart akıllı saatlerinden çok farklı bir akıllı saat geliştirerek, Asus ZenWatch yine tasarımı, şıklığı ve gerçeğe yakın saat tasarımı ile yine bütün herkesin beğenisini kazanmıştı.

Asus‘un ilk sanal gerçeklik gözlüğü tasarımı ile gözleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Asus‘un sanal gerçeklik gözlüğü deri kayışı, metalik çerçevesi, touchpad bölümleri ile çok şık bir görünüme sahip. Şuanda sadece sanal gerçeklik gözlüğünün tasarımı hakkında konuşabiliriz cihaz hakkında detaylı bir bilgi veya özellikleri hakkında bilgi verilmiş değil. Asus sanal gerçeklik gözlüğü için daha büyük bir tanıtım etkinliği ile tanıtmayı planlıyor olabilir.

Bir önceki yazımız olan Levis, Akıllı Ceketi'ni Duyurdu başlıklı makalemizde Akıllı ceket nedir, Hangi marka üretti ve Nerelerde kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir