Apple iOS 9.3.2 Güncellemesini Geri Çekti

, kullanıcıların cihazlarını kullanılmaz hale getiren güncelleştirmeyi geri çekti. ile gelen yeni yazılım paketi cihazları resmen hurda haline getirdi. Apple‘ın bir hafta önce yayınlanan güncelleştirmede bazı hatalar ortaya çıktı.

Apple‘ın güncelleştirmelerini en yeni tablete Pro‘ya yüklendiğinde cihazların resmen kullanılmaz hale geldiğini söylüyorlar. Hatta okurlarından bir tanesi, tabletin tamamen tuğlaya dönüştüğü iddia etmekte. güncellemesi tabletlerine yükleyenler “error 56” mesajını görmekteler. Bu donanımsal bir hatanın  olduğu belirtiliyor.

Ve artık Apple tabletleri kullanılmaz hale getiren güncelleştirmeyi geri çekti. Ancak sadece iPad Pro 9.7 tabletler için geri çekildiği duyuruldu. Apple, güncelleştirme sorunu ile ilgili yaptığı açıklamada az sayıda iPad Pro 9.7‘nin bu hatadan etkilendiğini açıklamış ve bu hata ile ilgilendiklerini söylemiş. Bu skandal durum en kısa sürede Apple tarafın çözülmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan HP'nin Yeni Dizüstü Bilgisayarı EliteBook 1030 başlıklı makalemizde Bang & Olufsen teknolojisi, Bluetooth 4.2 ve dizüstü bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir